Black friday 2018 Türkiye

Black friday, ya da bizim tabirimizle Süper Cuma, 2018 yılında Fasardi.com.tr adresinde muhteşem indirimler, harika fırsatlar ve süper avantajlar ile sizlerle olacak. Birçok kişi alışveriş yapmak için yılın black friday günlerini beklemektedir. Black Friday, yurtiçi ve yurtdışında son derece aktif reklam kampanyalarının bulunduğu indirim günlerinin genel adı olarak bilinmektedir. Her yıl olduğu gibi 2018 yılı Black Friday tarihlerinde kadın giyim alanında özellikle büyük indirimler kendini göstermeye başlayacak. Bu yüzden biz de black friday yerine Süper Cuma adını Fasardi'de 2018 yılı itibariyle kullanmaya karar verdik. 

Black Friday 2018 ne zaman?

Black Friday 2018 ne zaman diye merak edenler için, 23 Kasım 2018 tarihinde olduğunu hatırlatmakla işe başlayabiliriz. Haftasonunu da kapsayacak şekilde sizlere komple bir indirim fırsatı sunuyoruz. Daha önceden beğendiğiniz ürünleri çok daha uygun fiyatlarla satın alabilmeniz için, 23 Kasım 2018 Cuma günü, fasardi.com.tr de indirimleri canlı olarak takip edebilirsiniz.

Kadın giyim black friday 2018

Dünya genelinde kadın giyim alanında black friday günleri oldukça hareketli geçmektedir. Türkiye'de black friday günlerinde gerçekleşen kadın giyim indirim günleri 2018 yılında zirve boyutlara ulaşacak gibi görünüyor. Fasardi olarak Süper Cuma günleri ve haftasonunu da içerisine alan fırsat saatleri ile, sizlere en ucuz fiyatları sunmaya gayret göstereceğiz. Elbise modellerinden, ikili takımlara, kadın pantolonlarından, gömleklere, bodylerden, kadın bluzlarına kadar geniş bir yelpaze içerisinde bulunan ürün gruplarımızın tamamına süper indirimlerle sahip olabilme şansını kaçırmamanızı öneriyoruz.

Black friday 2018 indirim kodu

Türkiye black friday günlerinde indirim kodları bakımından oldukça zengin bir hale geliyor. Bu sene farklılık yaparak, Süper Cuma indirim kodumuzu e-posta listemize kayıt olanlara vermeye karar verdik. Siz de Süper Cuma 2018 kampanyamızdan yararlanmak istiyorsanız, e-posta listemize kayıt olarak, black friday Türkiye 2018 yılı indirim koduna sahip olabilirsiniz. 

Black friday 2018 indirimleri

2018 yılı Türkiye black friday indirim siteleri arasında sanıyoruz en çok seveceğiniz indirimler fasardi.com.tr de olacak. Zira anlık sürpriz indirimler, genel indirimler ve indirim kuponları gibi farklı şekillerde sürprizleri sizler için hazırladığımızı söylemeliyiz. Siz de online black friday alışverişi yaparak, karlı çıkmak istiyorsanız, 22 Kasım 2018'i 23 Kasım 2018'e bağlayan geceden itibaren web sitemizi takip ederek, harika fırsatları yakalayabilirsiniz.