Menu
Sepetiniz

Efsane Cuma 2020

Black friday, ya da bizim tabirimizle Efsane Cuma, 2020 yılında Fasardi.com.tr adresinde muhteşem indirimler, harika fırsatlar ve süper avantajlar ile sizlerle olacak. Birçok kişi alışveriş yapmak için yılın black friday günlerini beklemektedir. Black Friday, yurtiçi ve yurtdışında son derece aktif reklam kampanyalarının bulunduğu indirim günlerinin genel adı olarak bilinmektedir. Her yıl olduğu gibi 2020 yılı Black Friday tarihlerinde kadın giyim alanında özellikle büyük indirimler kendini göstermeye başlayacak. Bu yüzden biz de black friday yerine Efsane Cuma adını Fasardi'de 2020 yılı itibariyle kullanmaya karar verdik. 

Efsane Cuma (Black Friday) 2020 ne zaman?

Black Friday 2020 ne zaman diye merak edenler için, 27 Kasım 2020 tarihinde olduğunu hatırlatmakla işe başlayabiliriz. Haftasonunu da kapsayacak şekilde sizlere komple bir indirim fırsatı sunuyoruz. Daha önceden beğendiğiniz ürünleri çok daha uygun fiyatlarla satın alabilmeniz için, 27 Kasım 2020 Cuma günü, fasardi.com.tr de indirimleri canlı olarak takip edebilirsiniz.

Bayan giyim efsane Cuma 2020

Dünya genelinde bayan giyim alanında black friday günleri oldukça hareketli geçmektedir. Türkiye'de black friday günlerinde gerçekleşen kadın giyim indirim günleri 2020 yılında zirve boyutlara ulaşacak gibi görünüyor. Fasardi olarak Efsane Cuma günleri ve haftasonunu da içerisine alan fırsat saatleri ile, sizlere en ucuz fiyatları sunmaya gayret göstereceğiz. Elbise modellerinden, ikili takımlara, eşofman takımları ve kadın pantolonlarından, gömleklere, bodylerden, kadın bluzlarına kadar geniş bir yelpaze içerisinde bulunan ürün gruplarımızın tamamına süper indirimlerle sahip olabilme şansını kaçırmamanızı öneriyoruz.

Black friday 2020 indirim kodu

Türkiye black friday günlerinde indirim kodları bakımından oldukça zengin bir hale geliyor. Bu sene farklılık yaparak, Efsane Cuma indirim kodumuzu e-posta listemize kayıt olanlara vermeye karar verdik. Siz de Efsane Cuma 2020 kampanyamızdan yararlanmak istiyorsanız, e-posta listemize kayıt olarak, black friday Türkiye 2020 yılı indirim koduna sahip olabilirsiniz. 

Efsane Cuma kadın giyim indirimleri

2020 yılı Türkiye black friday indirim siteleri arasında sanıyoruz en çok seveceğiniz indirimler fasardi.com.tr de olacak. Zira anlık sürpriz indirimler, genel indirimler ve indirim kuponları gibi farklı şekillerde sürprizleri sizler için hazırladığımızı söylemeliyiz. Siz de online black friday alışverişi yaparak, karlı çıkmak istiyorsanız, 26 Kasım 2020'yi 27 Kasım 2020'ye bağlayan geceden itibaren web sitemizi takip ederek, harika fırsatları yakalayabilirsiniz. 

Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Stoklarımıza girdiğinde haberiniz olsun isterseniz, lütfen e-posta adresinizi forma yazınız.

Adınız
E-posta adresiniz
Yorumunuz