Herkese tavsiye ederim

Merhaba. Elbise siparişimi 2 gün önce vermiştim. Bugün elime ulaştı. Muhteşem. Göründüğünden çok daha güzel. Şimdiye kadar internet üzerinden aldığım en güzel elbise olarak dolabımdaki yerini aldı. Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile beğendiğiniz bütün modelleri alabilirsiniz. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra daha sık görüşmek üzere.
M. Yılmaz,

Hemen giydim bile

Size nekadar teşekkür edeceğimi bilemedim. Gönülden yürekten teşekkürler. Muhteşem bir elbiseye sahip olmama vesile oldunuz.
Meral Y., Instagram

%100 güvenilir

Sırtı açık kanat olan kıyafetin L nı aldım @fasardi.tr den (Instagram) bedeni büyük oldu. Sadece WhatsApp hatlarından yazdım hemen geri aradılar. İlgilendiler. Geri gönderdim ve M si ile hemen güvenli bir şekilde değişimini yapıp gönderdiler. Yani demem o ki ürünlerinin kalitesi de 10 numara, çalışma sistemleri de. %100 güvenilir. Bundan sonra giyimde adresim kesinlik ile burası.
Minam.Tasarim, Instagram

Çok çabuk geldi

Ürünüm çok çabuk geldi. Çok teşekkür ediyorum.
Emel A.,

Teşekkürler!

Kargom bugün geldi. İlk defa bir ürün birebir aynı geldi. Kumaşı ne çeker, ne açılır. Esnek kumaş. Görseldeki ile aynı. Kesimi olsun, ölçüler olsun, kusur yok. Çok teşekkür ederim. Artık alışverişimi güvenle yapabilirim. Tekrar teşekkürler.....
Birgül O.,

Aynı sayfanızdaki gibi

Ürünüm geldi. Aynı sayfanızdaki gibi çok güzel çok beğendim. Teşekkür ederim. Bundan sonra müşterinizim..
Mürvet B.,

Profesyonellik

Ürünlerim bugün elime geçti, her şey için teşekkür ederim. Kalitesi, söylediğiniz zaman gelmesi (eğer ürün bedeni uymazsa faturası olan) açıklamanız... Kargo bedelinin yansıtılmaması her şey birer ayrıntı ve profesyonellik. Ürün takibini daha da dikkate alacağım bundan sonra. Kalitenizi bozmamanız dileğiyle. Bol kazançlar!
Özlem S., Mersin

Çok rahat ve şık

Ben siyah ve lacivert renk bir elbise aldım. Hanımlar çok rahat ve şık tavsiye ederim.
C. Durmaz,

Tam beklediğim gibi

Bende aldim elbise modellerindne birisini sipariş vermiştim. Bugun elime gecti. Penyesi gayet güzel. İnternetten sipariş verirken bir tereddutte kaldim ama teşekkürler. Tam beklediğim gibiydi.
Filiz,

Kumaşı çok güzel

Ürünüm geldi. Çok teşekkür ederim. Kumaşı çok güzel. Tam istediğim gibi.
Gizem Ç.,