Menu
Sepetiniz

Toptan bayan giyim

Toptan bayan giyimTürkiye genelinde oldukça fazla olsa da kaliteli ürün anlamında sıkıntı yaşayan kişiler de bir o kadar çoktur. Fasardi'de toptan bayan giyim ise web sitemizde hali hazırda kendi müşterilerimize tedarik ettiğimiz ürünlerden oluştuğundan, zaten öncesinde test aşamasına tabi tutulmuş istatistiki verilerle de onaylanmış kadın giyim koleksiyonundan oluşmaktadır.

Toptan giyim alışverişleriniz için hazırladığımız web sitemize buradan ulaşabilirsiniz -> Kadın giyim toptan alışveriş sitesi

Thestill.com.tr  adresinde minimum alışveriş adedi 4 olmakla birlikte, aldığınız kadar indirim kazanırsınız. %15 ile başlayan indirimler, sepetinizdeki ürün adedi arttıkça %40lara kadar ulaşabilir. Kadın giyim toptan alışveriş sitesi ni şimdi inceleyin.

Bayan giyim toptan satış

Toptan bayan giyim satış önceden belirlediğimiz farklı gruplara dağılımla birlikte ucuz ve indirimli olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Fakat Fasardi'de bayan giyim toptancı grubuna dahil olabilmek için, belli kotaları yakalamanız gerekmektedir.  Yani kazan - kazan mantığıyla toptan kadın giyim ürünleri satışı yapılmaktadır.

2 türlü bayan giyim toptan satış grubumuz vardır.

  1. Direkt tedarikçi
  2. XML tedarikçisi

Bu iki grubun da kendi içerisinde ayrı grupları vardır. Siz de takdir edersiniz ki direkt tedarikçinin bizden beklentisi yalnızca üründür. Zira bu grubun indirim oranları daha farklıdır.

Türkiye'de işleyen diğer bir yapı ise XML tedarikçilerinin oluşturduğu internet sitelerinde bize ait ürünleri, fotoğrafları ve diğer görselleri kullanarak, herhangi bir risk oluşmadan satış yapmaya yarayan sistem. 

Bu sistemde yani toptan bayan giyim XML sisteminde ise;

  • Silver
  • Gold
  • Premium

seçenekleri mevcuttur. 

Bu seçeneklerin dağılımı ise Fasardi tarafından belirlenmektedir. Belirleyici etken ise toptancı XML tedarikçilerinin, haftalık ve aylık olarak biz gönderdikleri sipariş miktarıdır.

Elbette en başta anlattığımız gibi kazan kazan sisteminin olmazsa olmazlarından birisi de başarıyı ödüllendirmektir. Zira XML alarak, web sitesinden 3 adet satış yapan XML tedarikçisi ile 30 adet sipariş veren aynı indirim oranına sahip olduğunda haksızlık olacaktır.

Dolayısıyla Silver en düşük indirim grubu iken, Premium toptan satış grubu son derece teşvik edici koşullara sahip olabilir.

Toptan bayan giyim ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Toptan bayan giyim ödeme metodları

Toptan bayan giyim satışlarında ödeme seçenekleri iki türlüdür.

  • Kapıda ödeme
  • Online ödeme

Kapıda ödemeli bayan giyim toptan satış karşılıklı güven ortamının oluşması sonucunda aktif edilmektedir. Zira yüksek ölçekli bir toptan satışın gidip gelme riskine karşı önlem almamızı anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz. Sonrasında kapıda ödemeli toptan satış hizmeti uygulamaya geçirilebilir.

Online ödeme ise toptan satış sırasında yapılan, banka transferi, kredi kartıyla ödeme gibi seçeneklerden ibarettir. Dilediğiniz şekilde ödemenizi gerçekleştirmekte özgürsünüz. 

Ürünleri inceleyebilir miyim?

Elbette inceleyebilirsiniz. Sizleri ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Etek, pantolon, gömlek, eşofman takımı, elbise toptan satış gerçekleştirdiğimizden, ürünleri incelemek istemeniz son derece doğal karşılanır. Dolayısıyla istediğiniz zaman bizimle görüşerek ürünleri incelemeniz mümkündür.

İndirim oranları ne kadar?

Bayan giyim toptan satış indirim oranları üye gruplarına göre değişim göstermektedir. İnternet sitemizde bulunan fiyatlar üzerinden indirimler verilmektedir. Web sitemizde bulunan ürün fiyatları perakende müşterilerimiz için olan fiyatlardır. Toptan alış yapacak müşterilerimiz için indirimli ve daha uygun fiyatlar uygulanacaktır. Bu oranlar, üyelik grubu ve ürün bazında %25 - %50 arası değişim göstermektedir. 

Daha ayrıntılı bilgiler için;

Tel : 0530 979 73 09 - 0212 654 82 82
Adres : Mithatpaşa Caddesi, Yenibosna Merkez Mahallesi, Dolunay1 Sokak 15, 34197 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır. Stoklarımıza girdiğinde haberiniz olsun isterseniz, lütfen e-posta adresinizi forma yazınız.

Adınız
E-posta adresiniz
Yorumunuz